Perşembe, 20 Haziran 2013 15:48

Ne Yapabilirsiniz.

Yazan
Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

Bilginizi ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz..

Sitemizin altyapısı buna uygundur. Hemen ücretsiz üye olarak kendinize özel bir çok özellik ile paylaşmaya başlayabilirsiniz. Biliyoruz bunun için bir çok platform var ve buralarda bunlar yapılabiliyor. Ama herhangi bir konuda Tohum Ekebileceğiniz, kendiniz ve çocuğunuzu da buna katabileceğiniz çok seçenekli bir platform olmak bizim amacımız. Buna katılabilirsiniz. 

Kent Bahçenizi Kurabilirsiniz.

Kentler çevremizde muhakkak gıda üretmek için kullanılabilecek yerler varken bizler buraları değerlendirmiyor yada nasıl değerlendireceğimizi bilmiyoruz. Sağlıklı gıda için organizasyonel ve maddi birçok özveride bulunurken aslında bu fırsatı değerlendirmek için birşey yapmıyor yada yapamıyoruz. Bu sitede konusunda uzman kişiler tarafından düzenlenecek eğitimlerle sizinde sağlıklı gıdanızı üretmek konusunda yapabileceğiniz çok şey olduğunu keşfedeceksiniz.

Gıda Bahçenizi Kurabilirsiniz.

Bu kadar büyük bir şehrin yakınlarında ne kadar çok tarım alanı varken bizler gıdalarımızın çok uzun sürelerde bize ulaşmasını bekliyor ve onların sağlıklı olmasını umuyoruz. oysa kent yakınında uygun ve etik ortak alanlar olsa ve buraları ortak olarak gıda üretimi için kullansak, eksik kaldığımız yerler için birbirimize destek olsak ne güzel olurdu değilmi. Permakültür kurallarına göre dizayn edilecek Permakamp'larda bu paylaşımları yolunu açmayı hedefliyoruz. 

Çiftlik Kamplarına Katılabilirsiniz.

Permakültür yöntemleri ile dönüştürmeye başladığımız çeşitli katılım ve katkı yöntemleri ile kurulacak PERMAKAMP'larda tüm etkinliklere katılabilir, kendinizi dönüştürebilirsiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz bir avuç toprağınız olabilir. Bu toprakta istediğiniz üretimi yapabilirsiniz. Hasadını istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Okunma 5364 kez Son değişiklik Çarşamba, 04 Eylül 2013 09:35